#1 2008-03-24 16:59:48

[102Div.]*Piter**

Generał

10330514
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 96
Punktów :   16 

Historia

[102Div.]*



    Klan [102Div.]* powstał około dnia 13.12.07 roku. Klan miał na początku mieli tworzyć uczniowie klasy IIIA Gimnazjum w Tczowie. Nazwa została wybrana przez Mumina, nie wiemy czemu akurat taka?
    Na początku w [102Div.]* byli Mumin, Piter, Bystry, Muniek, Maciek, Mateusz.
    [102Div.]* przewodził Mumin po demokratycznych wyborach, które odbyły się około 18.12.07 roku. w sali numer 5, zastepcom Mumina, został Piter. Wtedy wiekszośc z nas zaczeła dopiero grac w ET. Graliśmy w tedy codziennie od 19:00 do 22:00, niektórzy dłużej. Był to okres naszej świetności w grze gdyż co dziennie graliśmy w pełnym składzie na różnych serwerach. Po krótkim czasie doszli do nas: Dawid, Kacper, Dames, byli to nasi znajomi że szkoły.
   Pierwszy sparing zagraliśmy dnia 19.12.07roku, ponieważ był to pierwszy sparing naszego klanu w zespole klanu nie było dyscypliny i nie było zgrania w zespole. Wszystkie te czyniki doprowadziły do serii porażek klanu[102Div.]*.
  Po niedługim okresie powstało forum klanu [102Div.]*pod adresem www.102div.pun.pl , jest to 8 forum w statystykach for założonych na pun.pl (i tu się JA bardzo ciesze).
  W styczniu doszedł do nas gracz Kadian PL, który był pierwszym graczem poza naszej szkoły. Który rozpoczoł rekrutacje di klanu [102Div.]*. Okazał się uzdolnionym graczem,który póżniej okaże się uzdolnionym naszym dowódcom. Ale o tym bedzie póżniej.
  Po niedługim czasie przyjeliśmy do klanu,kolejnego gracza,który okazał siEbłedem naszego klanu.
[102Div.]*Leoś okazał się beztaleciem jakiego mało na świecie. Na pocztku był najsłabszym graczem naszej Diwizji. Jednak po długich godzinach treningu z tym dzieciakiem udało się z niego zrobić jakiegoś gracza, który mógłjua nosić nazwe [102Div.]*.
  Jednak po niedługim czasie zdradził nas co okazało się naszym zbawieniem i jednoczesni był to najgorszy czas trwania naszej diwizji. Gdyż doprowadził on do rozpadu [102Div.]* i załamaniu się klanu w tym trudnym czasie odeszli od nas gracze:Mumin, Leoś, Kacper oraz Kadian i Piter opuścili klan lecz po nie spełnie kilku godzin powrucili do niego by przeprowadzić w nim reformy.

Offline

 

#2 2008-06-03 18:20:21

Webster

Szeregowy

10153536
Call me!
Skąd: Sk-ce
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historia

Jednak po niedługim czasie zdradził nas co okazało się naszym zbawieniem i jednoczesni był to najgorszy czas trwania naszej diwizji. Gdyż doprowadził on do rozpadu [102Div.]* i załamaniu się klanu w tym trudnym czasie odeszli od nas gracze:Mumin, Leoś, Kacper oraz Kadian i Piter opuścili klan lecz po nie spełnie kilku godzin powrucili do niego by przeprowadzić w nim reformy.

buahahahhahaha wy żyć bez 102div nie umiecie xD mało takich klanów!

Ostatnio edytowany przez Webster (2008-06-03 18:20:53)

Offline

 

#3 2008-06-03 22:35:21

[102Div.]*Dawid

Moderator

11485777
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 139
Punktów :   10 

Re: Historia

Piter ja też byłem od początku a nie doszedłem pózniej przecież grałem w 102 w ten sam dzien kiedy założony został klan...


Busta Rhymes feat. Linkin Park - It Looks Like We Made It

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tuner.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.beyblade.pun.pl www.samurajowie.pun.pl www.fifa09league.pun.pl